Voorzitter
Lionel Thompson
e-mail: voorzitter@dotoscherpenzeel.nl

Secretariaat
Joost Dekker
e-mail: secretariaat@dotoscherpenzeel.nl

Penningmeester
Claudia Wanner
e-mail: penningmeester@dotoscherpenzeel.nl

 

PR/Communicatie
*
e-mail: info@dotoscherpenzeel.nl

Jeugd,- senioren en activiteitencommissie, Technische commissie, Vrijwilligerscommissie 
Wilma Klop
e-mail: wilma@dotoscherpenzeel.nl

 

Technische commissie
Esther Schimmel
e-mail:
esther@dotoscherpenzeel.nl

Ondersteuning technische commissie, Ledenwerving  
Janneke van Huigenbos
e-mail: janneke@dotoscherpenzeel.nl

Ledenadministratie
Esmee Kamphorst
e-mail: ledenadministratie@dotoscherpenzeel.nl

 
 
Gymnastiekvereniging DOTO